Kinderboekenweek 2022
In 2022 duurt de Kinderboekenweek van 5 t/m 16 oktober! Andy Griffiths (van de Waanzinnige Boomhut) schrijft het kinderboekenweekgeschenk dit jaar. De titel van het geschenk is dan ook niet heel verrassend Waanzinnige boomhutverhalen: over toen het Stoel-In-Je-Neusdag was en andere waanzinnige gebeurtenissen.
Het Prentenboek van de Kinderboekenweek 2022 wordt gemaakt door illustrator Marije Tolman. Het thema van de Kinderboekenweek 2022 is: Gi-ga-groen. Kinderboeken rondom dieren en natuur staan dus centraal!
kom, ga lezen.


Woensdag boekendag
Woensdag is boekendag. Zolang de voorraad strekt wordt op marijnkrijger.nl elke woensdag een blog over boeken geplaatst. Natuurlijk is er een link met marketing. De blogs over (marketing en) boeken zijn hier terug te vinden.
Geïnteresseerd in boeken? Breid je bibliotheek uit door hier boeken te kopen.
Leave a Reply