Currently browsing

April 2024

18

Gefeliciteerd Anna Sophie met je 18e verjaardag 🎉. Vandaag vieren we niet alleen een mijlpaal in jaren, maar ook de ongelooflijke reis van deze dame. Met haar lach en plezier heeft ze al veel mensen geraakt. Anna Sophie heeft mij geleerd om beter te genieten van de kleine dingen. Pure blijheid in het moment.

wie dit leest kan ook een boek lezen de bieb

Wie dit leest, kan ook een boek lezen

Precies, dit lezen, dus ook een boek kunnen lezen. Zo simpel is het. Dit bord staat in Utrecht naast de bieb en doet precies wat het moet doen. De aandacht trekken en aanzetten tot actie. Namelijk de bieb in en boeken lezen.

Albert-Einstein-pebble-books

Einstein op zijn tablet

Stel je eens voor: wat als Thomas Edison, de uitvinder van de gloeilamp, in plaats van boeken te lezen en zijn verbeelding te gebruiken, verslaafd was geweest aan het internet? Deze vraag brengt ons bij een groter, modern probleem. Naar schatting zijn wereldwijd 210 miljoen mensen verslaafd aan sociale media — dat zouden jij, ik, onze ouders, of onze kinderen kunnen zijn.

national library board travel with a good book

Reis sneller met een boek

Van de ene naar de andere plek terwijl je ook weer op een andere plek bent. Gewoon al lezend reizen. Campagne van de National Library Board uit Singapore.

Wordsworth-books-where-will-the-next-page-take-you-lord-of-the-flies

Waar neemt de volgende pagina je naartoe?

Wordsworth maakt met deze campagne duidelijk dat een verhaal alle kanten op kan. Beter lees je door om te weten wat er op de volgende pagina staat. Drie bekende boeken zijn in de campagne gebruikt: Lord of the Flies, The Hitchhiker’s Guide to the Galaxy en 20.000 leagues under the Sea.

Skip to content