Villains against Evil. Strijd tegen boekverboden in de VS
In de VS is het aantal verboden kinderboeken met 65% gestegen, volgens de American Library Association. Vooral boeken over LGBTQI+ gezondheid, raciale ongelijkheid, politiek en religie worden steeds vaker gecensureerd. Om dit tegen te gaan, lanceert de National Coalition Against Censorship (NCAC) de campagne Villains against Evil .
Met een reeks video’s en afbeelding, ontwikkeld door INNOCEAN USA, spreken iconische sprookjesschurken zich uit tegen een groter kwaad dan zijzelf: de groeiende censuur van boeken.
De campagne maakt bewust en wil het recht om te lezen te beschermen. Boeken verbieden betekent perspectieven beperken. Dat is het echte kwaad. De echte schurken staan niet in de boeken, het zijn die mensen die boeken willen verbieden.
Deze campagne is uit 2024
Kom, ga lezen







Woensdag boekendag
Woensdag is boekendag. Zolang de voorraad strekt wordt op marijnkrijger.nl elke woensdag een blog over boeken geplaatst. Natuurlijk is er een link met marketing. De blogs over (marketing en) boeken zijn hier terug te vinden.
Geïnteresseerd in boeken? Breid je bibliotheek uit door hier boeken te kopen.
Leave a Reply